szpilen.eu

Wacek 27.01.2021

Nowe Subaru WRX STI - alternatywa dla starszych samochodów

Polecane: najpopularniejsze gry przeglądarkowe

Dzisiejsze wprowadzenie mogłoby być naprawdę interesujące, zwłaszcza jeśli mówimy o modelach WRX, które nie są zbyt popularne. To bardzo popularne STI, tak zwane samochody rodzinne, używane głównie przez kierowców europejskich, takich jak kierowcy z Francji i Kanady.

We Francji brytyjscy kierowcy od dłuższego czasu cieszą się niezwykle szybkim samochodem. Po zakończeniu II wojny światowej pojawił się kolejny model WRX, tym razem seryjny samochód z 1989 roku. Właściwie był to model WRX, ale był to inny model. Nazywało się to modelami Legacy, Legacy i Club.

WRX był produkowany w dwóch wersjach, jedna z nich była prostą szóstką, a druga z napędem na cztery koła. Został również wyposażony w zupełnie nowy typ napędu, nazwany Variable ELDT.

Najważniejszą technologią tych sześciokołowców było automatyczne przeniesienie do silnika, który był taki sam, ale skrzynia biegów była napędem bezpośrednim, więc kierowca sam nią sterował. Osiągnięto to poprzez zamontowanie sprzęgła o zmiennej skrzyni biegów w skrzyni sprzęgła, które wyłącza się automatycznie po przyłożeniu wystarczającej siły, co oznacza, że ​​w przypadku kontaktu z przedmiotem, sprzęgło zostaje zwolnione w skrzynce sprzęgła i załączone w silnik. Jest to znacznie dokładniejsze i dłuższa żywotność sprzęgła, więc jeśli chcesz wymienić pedał sprzęgła, upewnij się, że jest on prawidłowo umieszczony i wyjmij starą dźwignię sprzęgła.

Jedną z najważniejszych cech WRX jest nowy Electronic Driving Dynamics - samochód ten charakteryzuje się dużą dynamiką i prędkością. Dzięki niemu można poczuć różnicę między jazdą samochodem po autostradach, a jazdą po ulicach miasta, dlatego tak ważne jest, aby korzystać z takiego auta wysokiej klasy. Warto jednak mieć świadomość, że nowy WRX ma również dodatkowe wyposażenie, jak na przykład możliwość hamulców tarczowych. Wszystko to oznacza, że ​​WRX STI to doskonały wybór dla kierowców, którzy przemieszczają się z jednego miasta do drugiego.

Polecane: article spinning

Polecane: http://neujahrswunsche.eu/ostergruesse/

Tagi: model, sprzęgła, nowy tlen, nowy łowiczanin, nowy świat, nowyswiat online, nowy rok, nowy edge, nowy świat radio,